SKLEP

Skarbiec Wina
niezapomniana atmosfera w winnych oparach absurdu

zamówienia na telefon

Sklep naszej Restauracji, mieszczący się w oficynie parteru Kamienicy Szczebrzeskiej posiada największy w regionie wybór specjalnie wyselekcjonowanych win z całego świata. Nasza winoteka obejmuje ponad 100 niepowtarzalnych winnych pozycji.

Nasi pracownicy służą fachową poradą w doborze wina odpowiadającego Państwa poszukiwaniom. Dzięki owocnej i ścisłej współpracy z największymi dostawcamy, oferujemy Państwu doskonałą cenę i najwyższą jakość.

SKLEP OFERUJE

 największy w regionie wybór win
    akcesoria winiarskie
 książki, kieliszki
    opakowania na szczególną okazję
 kulinarne dodatki wzbogacjące smak wina

Proponujemy karty upominkowe na zakupy w naszym sklepie oraz vouchery na niepowtarzalną kolację TETE-A-TETE w upojnej przestrzeni sklepu SKARBIEC WINA.


Każdy z naszych klientów czuje się wyjątkowo, przekonaj się sam ... od winnej przyjemności dzielą Cię tylko trzy kroki ...

   Degustujesz

Intuicja? Etykieta? Rekomendacja? Jeśli nie możesz się zdecydować śmiało poproś sprzedawcę o możliwość degustacji

   Wybierasz

Przyjdź do nas, rozsiądź się wygodnie na naszej upojnej sofie- to pierwszy krok do przyjemności...
do Twojej dyspozycji mamy w naszej winotece ponad 100 butelek pobudzających zmysły...
aromat, głebia koloru, bukiet ...przejrzyj nasz katalog i poznaj je wszystkie

   Kupujesz

Wybraną przez Ciebie butelkę możemy zapakować w firmową skrzynkę, a dobierając kolejną,
dołączając kulinarne dodatki, kieliszki i akcesoria- przygotować upominkowy kosz na szczególną okazję. Tak wykwintny prezent zachwyci obdarowaną przez Ciebie osobę.

   Stali klienci oszczędzają

Zostań stałym klientem sklepu i restauracji Skarbiec Wina wydając na zakupy bądź posilek jednorazową kwotę 100 zł, a otrzymasz od nas Kartę Klienta upoważniającą Cię do 10% rabatu.

   Wykwintna niespodzianka

Jeśli chcesz podzielić się wyjątkową atmosferą sklepu Skarbiec Wina z bliską osoba- zaproś ją na zakupy lub winną kolację Tete-a-Tete w przestrzeni sklepu, wręczając jej pięknie wydaną kartę upominkową o wybranej przez siebie wartości ...